KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9478082
nr 947 8082
Skulptur
David, gips, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 mars 2015
kl 19:38:05
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr